Medya

1
Ankara Life dergisi
5
Ankara Life Dergisi
4
Özel Dedektif dergisi
3
Ankara Life dergisi
2
Özel Dedektif dergisi

 

 

 

 

 

 


Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Günü Kupası

Binicilik: Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Günü Kupası – Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Gücü’nden Astsubay Başçavuş Onur Taşpınar, “Baran” isimli atıyla kupanın sahibi olduANKARA (AA) – Binicilikte Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Günü Kupası’nı, Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Gücü’nden (TSKSG) Astsubay Başçavuş Onur Taşpınar kazandı.

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Başkent Binicilik Kulübü’nde (BBK) düzenlenen yarışmaya, Ankara’nın yanı sıra Adana ve Gaziantep’ten de biniciler katıldı.

TSKSG’den Astsubay Başçavuş Onur Taşpınar, “Baran” isimli atıyla kupanın sahibi oldu. BBK’den Kaan Kızılkaplan ise “Emil” isimli atıyla 2’nci sırayı aldı.

Dereceye girenlere ödüllerini, Türkiye Binicilik Federasyonu Asbaşkanı Hilmi Yaman ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Adem Çakıcı verdi.

Binicilik: Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Günü Kupası

Binicilikte Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Günü Kupası’nı, Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Gücü’nden (TSKSG) Astsubay Başçavuş Onur Taşpınar kazandı. Dereceye girenlere ödüllerini, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Adem Çakıcı (solda) ve Türkiye Binicilik Federasyonu Asbaşkanı Hilmi Yaman (sağda) verdi.

 

 


Pony atları, yarıyıl tatilinde şehrin stresinden uzak keyifli zaman geçirmek ve aynı zamanda spor yapmak isteyen öğrencileri bekliyor. Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Başkent Binicilik Kulübü, spor merakı olan öğrencileri ata binmeye çağırıyor. Tatilde keyifli zaman geçirmek isteyen öğrencileri ve ailelerini, bembeyaz rengiyle dikkati çeken “Prens” isimli pony ve diğer atlar bekliyor.

 

Başkent Binicilik Kulübü’nde SP, MS, otizm gibi hastalığı olan çocuklara atla tedavi ile çeşitli beceriler kazandırılıyor.

Padokta sezon hazırlıkları ‘dörtnala’ – Haber hayat; hayat insandır. HaberinGündemi.com ‘da yer alan haberlerde insan haklarına saygı, cevap ve düzeltme hakkına harfiyen uyum, en önemli ilkedir.

Bu video Adobe Flash Player’ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.