Capital Country Life

” Detaylı bilgi için logomuza tıklayınız. “

Proje ön tanıtım bilgileri

Projemiz toplam 76 Villadan oluşmaktadır. Etap  etap yapılıp satışa çıkacaktır. Şuan için 16’Adet Villamız satışa hazır haldedir. Proje genelimiz 7’ayrı tip ve  geniş seçenek yelpazesiyle farklı m2’lerle kullanıcıya sunulmuştur. En düşük 350m2 ile 650m2 arasında değişmektedir. Villalarımızın içleri ‘Na tamam’(Alt yapı, yol, peyzaj ve dış cepheleri tamamlanmış iç duvarlar ve elektrik mekanik tesisatları bitirilmiş yarı kaba ) olarak teslim edilecektir. Her bir villanın kendi içinde 1000 ile 1.500m2 arasında bahçe kullanımları vardır. Villa tefrişleri için dilerseniz  kendi hayallerinizi yaratabilir yada ortak çalışma yapılarak tüm firmalara ve mimarlık şirketlerine yönlendirilerek bir çalışma gerçekleştirilebilir.

TOPLAM ARAZİ M2 : 129.000m2

Yerleşim planı ve özellikeri

Villa başı oturum alanımız 200 ile 250m2 arasındadır. Her bir villa yaşam alanı olarak güneye bakacak şekilde yerleştirilmiştir. Böylece maksimum doğal manzara elde edilmiştir.

Çevre düzenleme

Arazi çevresinde , at yürüyüş yolları düzenlenerek binicilik tesisi ile entegrasyon vurgulanmıştır..

Binicilik tesisi aynı zamanda  villa sitemizin sosyal tesisi olarak ta hizmet sunacağından projemize farklılık katmaktadır.

Villalarımız arasında duvar yada çit kullanılmadığından peyzaj düzenlememizle hatlar belirlenmiş ve böylece daha geniş ve yeşil alanlar elde edilmiştir. Peyzaj düzenlememizde sürekli yeşil kalabilen , daha az su  ihtiyacı olan bitkilere ağırlık verilmiştir.

Villa özellikleri

Villalarımız ‘akıllı ev sistemi’ alt yapısına uygun olarak üretilmiştir. Alt yapı , yol , peyzaj ve dış cepheleri tamamlanmış iç duvarları ve elektrik – mekanik tesisatları bitirilmiş, yarı kaba olarak teslim edilecektir.

Villa ısıtma sistemi, doğalgaz kombisi ve panel radyatörlerle sağlanacaktır.

Taşıyıcı sistemi, depreme dayanıklı, betonarme karkas sistemdir.

Villa tipleri içinde, tip 3’ villamız asansör alt yapısına uygundur.

Villa çevre alt yapısı kapsamında, su ve ısı yalıtımları , drenaj sistemleri kullanılmıştır.

Toplam 76 adet  villanın 9 adedinde kapalı, 67 adedinde açık otopark projelendirmiştir. Açık otoparklar, kullanıcının isteğine göre kapatılmaya uygundur.

 

Genel bilgi

  • Villa projemiz; Ballıkpınar mevkisi içinde olup , Gölbaşı ilçesinin en gelişmiş ve en çok tercih edilen yerleşim alanları içindedir.
  • Yerleşim alanımız, şehir merkezinden 35 km. uzaklıktadır. Capital County life evleri Capital Country Club’ın 47.000m2’lik tesis alanı ile yan yanadır.Capital Conty Club Tesisimiz doğanın , eğlencenin ve sporun, özelliklede seçkinlerin sporu olarak bilinen binicilik aktivitelerinin bir arada bulunduğu , 246 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan bir sosyal yaşam merkezidir.Tesis içinde tenis kortları , yetişkinler ve çocuklar için 360m2’lik yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ,çocuk oyun parkı,basketbol ve voleybol sahaları,bilardo ve masa tenisinin yanı sıra farklı alanlara yayılmış restoran,cafe ve barlar bulunmaktadır.Aynı zamanda tesisimiz içinde Türkiye’nin en büyük 2.Avrupa’nın da en seçkin 4.Binicilik ve At Eğitim Merkezi sayılan ve yapılan anketlerde Ankara’da ilk sırayı alan Başkent Binicilik Kulübü de faaliyet göstermektedir.
  • Başkent Binicilik Kulübü ile Türkiye Binicilik Federasyonu’nun işbirliği ile ve ortaklaşa çalışmalarıyla organize edilen ve büyük ilgi gören Cumhurbaşkanlığı Kupası,TBMM Kupası,Genelkurmay Başkanlığı Kupası ve diğer Özel unvan kategorilerindeki engel atlama müsabakaları medyada geniş yer bulmakta ; pek çok gazete,dergi.radyo ve televizyonda yarışlarla ilgili haberler ve canlı yayınlar yapılmaktadır.