BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 4.Gün

Başkent Binicilik Kulübü Özel Ünvan Kupaları son gününde muhteşem bir heyecanla geçti.
BBK KUPASI 60 CM yarışma sonuçları:
P1 kategorisi birincisi EGE ÇEVİK ARES isimli atıyla,
P2 kategorisi birincisi SELEN CERRAHOĞLU SALSA DE LA BARRE isimli atıyla, ikinci ZEYNEP SAKALLI QUEEN isimli atıyla, üçüncü GÖKÇE AKER JOEY isimli atıyla
Yeni Biniciler kategorisinde;
Birinci MEHMET SARP ÖZENGİN DİJİTAL SANATLAR DESPERADO isimli atıyla,ikinci IRMAK KAYGUSUZ CAROLUS isimli atıyla ve üçüncü ECE KÖPRÜLÜ SZELLO isimli atıyla..

Binicilerimizi tebrik ederiz..

Yarışmaların son gününde 100CM TEŞVİK YARIŞMASI‘da oldukça heyecan verici sahnelere ev sahipliği yaptı;
YENİ BİNİCİLER kategorisinde;
Birinci GOLTANE GHAZI DOROTHEE DE REVE isimli atıyla, ikinci ÜÇVŞ HÜSEYİN EMRE CÖMERT AKDENİZ isimli atıyla, üçüncü SANEM YALÇIN BANFF isimli atıyla, dördüncü SULTAN KUBAR VAQUERO isimli atıyla ve beşinci MEHMET SARP ÖZENGİN DİJİTAL SANATLAR DESPERADO isimli atıyla..

BİNİCİLER KATEGORİSİNDE;
Birinci ÜTGM. MURAT ÇETİNKAYA ŞEN isimli atıyla, ikinci İMRAN YENİAY BLACK JACK 184 isimli atıyla, üçüncü ZEYNEP SESEL FENNIS OF JAY JAY’S isimli atıyla, dördüncü ÜTGM.MURAT ÇETİNKAYA FUAT isimli atıyla, ve beşinci DOĞA KARADUMAN QUANTO isimli atıyla..

Binicilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞI KUPASI 115 CM’DE;
Birinci HASAN ŞENTÜRK WEST isimli atıyla,ikinci BÇVŞ. ONUR TAŞPINAR GÖKTUĞ isimli atıyla, üçüncü YZB.BURAK DAĞDELEN ERBUĞ isimli atıyla, dördüncü LYN NİL ÖZGÜN COMTESS isimli atıyla, beşinci ÖMER ÇETİN ANKARA isimli atıyla, altıncı İLKER SERGEN ALTUN QUITE ZERO isimli atıyla, yedinci ZEYNEP SESEL FENNIS OF JAY JAY’S isimli atıyla ve sekizinci BORAN DEMİR ALEX V.K. isimli atıyla..

Binicilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

ANKARA VALİLİĞİ KUPASI 125 CM’de dereceye giren sporcularımız;
Birinci RICHARD GROM SIEC DIAMOND FLYING isimli atıyla, ikinci SENCER HORASAN DUVKALLE isinli atıyla, üçüncü NECMİ EREN FOXTROT isimli atıyla, dördüncü OSMAN ŞEN LİBAS SECRET LOVE isimli atıyla ve beşinci HÜSNÜ DİNÇ UPSALA DU PETIT BOIS Z isimli atıyla..

Binicilerimizi tebrik ederiz..

TRT’den canlı yayınlanan TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ KUPASI yarışması şahane bir heyecana dönüştü ve tüm izleyenlere görsel bir şölen yaşattı..

Birinci OKTAY SEZEK SIEC NECTAR DES ROCHES isimli atıyla(41,10), ikinci RICHARD GROM SIEC CLICQUOUT isimli atıyla(41,51), üçüncü HULKİ KARAGÜLLE CUROOS isimli atıyla(42,36), dördüncü UĞUR YILMAZ ZOLOMA isimli atıyla(42,70), beşinci SENCER HORASAN QUICK DE STEHERMELLE isimli atıyla(43,03), altıncı BEYTULLAH HÜSEYİNOĞLU BINGO isimli atıyla(43,09), yedinci HULKİ KARAGÜLLE SKARA GLEN’S CASCADOR isimli atıyla(47,05), ve sekizinci ÖMER ÇETİN ONTARIO isimli atıyla(53,11)..

BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ..