BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 2.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARINDA İKİNCİ GÜN ÇOK HAREKETLİ VE EĞLENCELİ GEÇTİ.

KUPALARDA DERECE ALANLAR:
P1 KATEGORİSİ:
BİRİNCİ EGE ÇEVİK ARES İSİMLİ ATIYLA,İKİNCİ DURU ERSOY ADORE İSİMLİ ATIYLA,
P2,P3 KATEGORİSİ;
BİRİNCİ GÖKÇE AKER JOEY İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ ZEYNEP SAKALLI QUEEN İSİMLİ ATIYLA,
YENİ BİNİCİ KATEGORİSİ:
BİRİNCİ IRMAK KAYKUSUZ CAROLUS İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ EMİRHAN TOROS SALSA DE LA BARRE İSİMLİ ATIYLA

BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ…


YARIŞMALARIN İKİNCİ GÜNÜNDE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU(100CM)

YENİ BİNİCİLER KATEGORİSİNDE;

BİRİNCİ İPEK ÖCAL LEON G İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ EKİN ÖKTEM WISHFULL İSİMLİ ATIYLA, ÜÇÜNCÜ ÜÇVŞ. HÜSEYİN EMRE CÖMERT ERCAN İSİMLİ ATIYLA, DÖRDÜNCÜ ECE KÖPRÜLÜ DANNY İSİMLİ ATIYLA, BEŞİNCİ SELİN BORA KORDOBA İSİMLİ ATIYLA..

BİNİCİLER KATEGORİSİNDE;
BİRİNCİ CANKAT ÖZDEŞ APRIL RAIN İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ BÇVŞ.ONUR TAŞPINAR GÖKTUĞ İSİMLİ ATIYLA, ÜÇÜNCÜ TZB. BURAK DAĞDELEN ERBUĞ İSİMLİ ATIYLA, DÖRDÜNCÜ TUĞKAN GÖK WHIONESS 1 İSİMLİ ATIYLA, BEŞİNCİ YILDIZ YÜKSEK MERTSA UTAH İSİMLİ ATIYLA, ALTINCI TZB. ÇAĞLAR ESİN VOLKAN İSİMLİ ATIYLA, YEDİNCİ İLKER SERGEN ALTUN QUITE ZERO İSİMLİ ATIYLA, SEKİZİNCİ ÜTGM. MURAT ÇETİNKAYA GEDİZ İSİMLİ ATIYLA..

BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ..


GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI DA SAHİPLERİNİ BULDU( 120CM)

BİRİNCİ ÖMER ÇETİN CATCH İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ BENHUR ÇAVDARLI POWER BOY İSİMLİ ATIYLA, ÜÇÜNCÜ SENCER HORASAN CAMILLA 11 İSİMLİ ATIYLA, DÖRDÜNCÜ EYLÜL KARADUMAN DAMASKUS DN İSİMLİ ATIYLA, BEŞİNCİ TAHA YEDİKARDEŞ ANDORRA İSİMLİ ATIYLA, ALTINCI ALİ EROL AKÇA ACE İSİMLİ ATIYLA, YEDİNCİ BORAN DEMİR ALEX V.K. İSİMLİ ATIYLA, SEKİZİNCİ ASLI AKÖZBEK TORONTO V İSİMLİ ATIYLA..

BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ..


GÜNÜN SON YARIŞMASI OLAN TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ KUPASI DA ÇOK GÜZEL GÖRÜNTÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.DERECE ALAN BİNİCİLERİMİZ(135CM)

BİRİNCİ UĞUR YILMAZ ZOLOMA İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ ÖMER ŞİMŞEK DAISY İSİMLİ ATIYLA, ÜÇÜNCÜ EVREN ALAM CARLITO RK İSİMLİ ATIYLA, DÖRDÜNCÜ BEYTULLAH HÜSEYİNOĞLU BINGO İSİMLİ ATIYLA, BEŞİNCİ RICHARD GROM SIEC CLICQUOT İSİMLİ ATIYLA..

BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDER PAZAR GÜNÜNE KADAR DEVAM EDECEK YARIŞMALARIMIZA HEPİNİZİ BEKLERİZ..

YARIŞMA  NOYÜKSEKLİK 540 CM BBK KUPASI
S.No.   Tes.No. YAŞ Atın Adı   Binici Kat. Kulüp Zaman Cez Der.
PI KAT BİNİCİ
3 128 06-0805 5 ARES EGE ÇEVİK (KUPA) PI ABİK 58,91 0 1
1 122 06-0815 7 ADORE DURU ERSOY PI AASK 61,02 4 2
PII PII  KAT BİNİCİ
2 92 06-0000 7 QUEEN ZEYNEP SAKALLI P III BBK 47,11 0 1
4 93 06-0000 7 JOEY GÖKÇE AKER (KUPA) PII BBK 48,82 0 1
YENİ BİNİCİ KAT
8 85 34-3248 14 CAROLUS IRMAK KAYKUSUZ (KUPA) YB BASK 51,62 0 1
10  06-0736  9 SALSA DE LA BARRE EMİRHAN TOROS YB FERDİ 06 56,92 0 1
9 80 34-2983 14 DİJİTAL SANATLAR DESPERADO MEHMET SARP ÖZENGİN YB BASK 48,94 4
5 114 34-2442 13 CONDOR PETEK GÜRBÜZ YB AASK GİRMEDİ
6 113 06-0388 20 OSCAR PETEK GÜRBÜZ YB AASK GİRMEDİ
7 110 34-2383 18 WARCO VAN T GESTELHOL MERİÇ ÇAĞLAR YAĞANOĞLU YB AASK GİRMEDİ

 

 

YARIŞMA  NOYÜKSEKLİK 6100 CM GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜÜRLÜĞÜ KUPASI
72″
S.No.   YAŞ Atın Adı Binici Kat. Kulüp Zaman Cez Der.
YENİ BİNİCİ  KAT
28 112 12 LEON G İPEK ÖCAL YB İZASK 48,52 0 1
34 111 13 WISHFULL EKİN ÖKTEM YB İZASK 51,55 0 2
39 62 9 ERCAN ÜÇVŞ.HÜSEYİN EMRE CÖMERT YB TSKSG 52,03 0 3
18 134 16 DANNY ECE KÖPRÜLÜ YB ABİK 54,52 0 4
22 98 12 KORDOBA SELİN BORA YB İASK 54,81 0 5
BİNİCİLER
27 100  11 APRIL RAIN CANKAT ÖZDEŞ GY KYMGSK 42,45 0 1
20 59 11 GÖKTUĞ BÇVŞ.ONUR TAŞPINAR YT TSKSG 44,66 0 2
10 52 9 ERBUĞ YZB.BURAK DAĞDELEN YT TSKSG 44,95 0 3
47 140 9 WHIONESS 1 TUĞKAN GÖK G ABİK 46,00 0 4
24 107 15 MERTSA UTAH YILDIZ YÜKSEK YT ABİK 48,27 0 5
61 53 10 VOLKAN YZB.ÇAĞLAR ESİN YT TSKSG 48,70 0 6
35 5 QUITE ZERO İLKER SERGEN ALTUN YT FERDİ 34 48,77 0 7
2 57 7 GEDİZ ÜTGM.MURAT ÇETİNKAYA YT TSKSG 50,62 0 8

 

YARIŞMA  NOYÜKSEKLİK 7120 CM GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI
          78″  
S.No.   Tes.No. YAŞ Atın Adı Binici Kat. Kulüp Zaman Cez Der.
31 141 35-2671 8 CATCH ÖMER ÇETİN YT AASK 54,99 0 1
36 06-0467 16 POWER BOY BENHUR ÇAVDARLI YT SOBK 57,91 0 2
6 49 34-3442 9 CAMILLA 11 SENCER HORASAN YT SASK 57,97 0 3
16 5 34-3651 8 DAMASKUS DN EYLÜL KARADUMAN G İASK 59,56 0 4
7 82 16-3164 11 ANDORRA TAHA YEDİKARDEŞ Y BASK 63,83 0 5
23 103 06-0789 11 ACE ALİ EROL AKÇA YT ABİK 64,13 0 6
22 74 34-3065 11 ALEX V.K. BORAN DEMİR Y AVASK 64,49 0 7
27 79 34-3699 16 TORONTO V ASLI AKÖZBEK G KCC 70,22 0 8

 

YARIŞMA  NOYÜKSEKLİK 8135 CM TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ KUPASI
83″
S.No.   Tes.No. YAŞ Atın Adı Binici Kat. Kulüp Zaman Cez Der.
7 169 34-3103 12 ZOLOMA UĞUR YILMAZ YT İASK 52,93 0 1
2 168 06-0761 8 DAISY ÖMER ŞİMŞEK YT ABİK 58,73 0 2
5 3 34-3705 9 CARLITO RK EVREN ALAM YT İASK 59,17 0 3
21 175 34-2729 15 BINGO BEYTULLAH HÜSEYİNOĞLU YT FERDİ 34 59,55 0 4
1 35 61-0011 8 SIEC CLICQUOT RICHARD GROM YT SIEC 60,21 0 5