BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 4.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 4.Gün

Başkent Binicilik Kulübü Özel Ünvan Kupaları son gününde muhteşem bir heyecanla geçti. BBK KUPASI 60 CM yarışma sonuçları: P1 kategorisi birincisi EGE ÇEVİK ARES isimli atıyla, P2 kategorisi birincisi SELEN CERRAHOĞLU SALSA DE LA BARRE isimli atıyla, ikinci ZEYNEP SAKALLI QUEEN isimli atıyla, üçüncü GÖKÇE AKER JOEY isimli atıyla Yeni Biniciler kategorisinde; Birinci MEHMET SARP ÖZENGİN DİJİTAL SANATLAR DESPERADO isimli atıyla,ikinci IRMAK KAYGUSUZ CAROLUS isimli atıyla ve üçüncü ECE KÖPRÜLÜ SZELLO isimli atıyla.. Binicilerimizi tebrik…

Devamı...

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 3.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 3.Gün

YARIŞMALARIMIZIN ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU BAŞKENT BİNİCİLİK KLUBÜNDE ÖZEL ÜNVAN KUPALARININ ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE (40CM)ÇOK HEYECANLI VE HAREKETLİ GEÇTİ KUPA SAHİBİ VE DERECE ALANLAR P1 KATEGORİSİ: BİRİNCİ EGE ÇEVİK ARES İSİMLİ ATIYLA İKİNCİ DURU ERSOY ADORE İSİMLİ ATIYLA P3,P3 KATEGORİSİ: BİRİNCİ ZEYNEP SAKALLI QUEEN İSİMLİ ATIYLA İKİNCİ GÖKÇE AKER JOEY İSİMLİ ATIYLA YENİ BİRİNCİ KATEGORİSİ: BİRİNCİ DERİN YETKİN CHARMEN İSİMLİ ATIYLA İKİNCİ EMİRHAN TOROS SALSA DE LA BARRE İSİMLİ ATIYLA BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Devamı...

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 2.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 2.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARINDA İKİNCİ GÜN ÇOK HAREKETLİ VE EĞLENCELİ GEÇTİ. KUPALARDA DERECE ALANLAR: P1 KATEGORİSİ: BİRİNCİ EGE ÇEVİK ARES İSİMLİ ATIYLA,İKİNCİ DURU ERSOY ADORE İSİMLİ ATIYLA, P2,P3 KATEGORİSİ; BİRİNCİ GÖKÇE AKER JOEY İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ ZEYNEP SAKALLI QUEEN İSİMLİ ATIYLA, YENİ BİNİCİ KATEGORİSİ: BİRİNCİ IRMAK KAYKUSUZ CAROLUS İSİMLİ ATIYLA, İKİNCİ EMİRHAN TOROS SALSA DE LA BARRE İSİMLİ ATIYLA BİNİCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ… YARIŞMALARIN İKİNCİ GÜNÜNDE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KUPASI SAHİPLERİNİ…

Devamı...

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 1.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN KUPALARI.. 1.Gün

BAŞKENT BİNİCİLİK KULÜBÜ ÖZEL ÜNVAN ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI ilk gününden kareler…  29.09.2016 Tüm yarışmacılara teşekkür eder, dereceye giren binicilere başarılarının devamını dileriz. Resimlerin Devamı için tıklayınız…   Yarışma No 1  BBK KUPASI Yükseklik 40 cm     Atın Adı Binici Kat. Kulüp Zaman Cez. Der. PI KAT BİNİCİ ADORE DURU ERSOY PI AASK 56,57 0 1 ARES EGE ÇEVİK (KUPA) PI ABİK 43,65 0 1 PII PIII KAT BİNİCİ JOEY GÖKÇE AKER PII BBK 47,13…

Devamı...

TBMM VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI VE GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ!

TBMM VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI VE GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ!

TBMM VE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI VE GENÇ ATLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ! Başkent Binicilik Kulübü’nde düzenlenen TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmaları ve Genç Atlar Türkiye Şampiyonası sona erdi. 5 Yaşlı Atlar Türkiye Şampiyonu Fatıma isimli atıyla Ömer Şimşek, ikinci Fayano Aplita isimli atıyla Altuğ Altay, üçüncü Trouble isimli atıyla Uğur Yılmaz oldu. 6 Yaşlı Atlar Türkiye Şampiyonu Escudero isimli atıyla Beysim Hüseyinoğlu, ikinci Evita SZ isimli atıyla Mehmet Cem…

Devamı...

2015 YILI TÜRKİYE KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI SONA ERDİ!

2015 YILI TÜRKİYE KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI SONA ERDİ!

Türkiye Binicilik Federasyonu organizasyonuyla Başkent Binicilik Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2015 yılı Türkiye Kupası Engel Atlama Yarışmaları sona erdi. Türkiye Kupası yarışmalarında 2015 yılı Engel Atlama Balkan Şampiyonası takım seçme yarışmaları da yapıldı. 90 cm Türkiye Kupası finalinde yeni biniciler kategorisinde Gaben isimli atıyla Betül Avcı birinci olurken, binciler kategorisinde Taşpınarlı isimli atıyla Cankat Özdeş birinci oldu. 100 cm Türkiye Kupası finalinde yeni biniciler kategorisinde Volkan isimli atıyla Ütğm. Rahmi Yıldırım birinci olurken, biniciler kategorisinde…

Devamı...
1 2